Наші вчителі

Протягом 30 років, безмінно, міжшкільний навчально-виробничий комбінат очолює заслужений учитель України, відмінник освіти Іскоростенський Микола Петрович, викладач вищої категорії за професією "Водій автотранспортних засобів".

Далекоглядний керівник, прекрасний організатор, який зумів створити належну матеріально-технічну базу за професіями, згуртувати педагогічний колектив з творчих, доброзичливих колег, більшість яких зростала і стверджувалася професійно саме під його керівництвом.

Стабільний колектив вчителів та майстрів виробничого навчання комбінату успішно справляється з поставленими завданнями: допомогти старшокласнику у виборі професії, включитись у виробничу працю, пізнати радість творчої роботи.

Від початку створення комбінату передають свої знання учням досвідчені вчителі та майстри виробничого навчання:

Корнілова Маргарита Валеріївна - відмінник освіти, практичний психолог-методист комбінату;

Данілова Любов Геннадіївна - відмінник освіти, вчитель-методист, вчитель та майстер виробничого навчання вищої категорії за професією «Секретар-керівника»;

Іскоростенська Ніна Антонівна - відмінник освіти, вчитель та майстер виробничого навчання першої категорії за професією "Секретар керівника";

Хмара Тетяна Володимирівна - відмінник освіти, вчитель першої категорії за професією "Секретар керівника";

Мошківський Анатолій Миколайович, - відмінник освіти, вчитель вищої категорії за професією "Водій автотранспортних засобів";

Ліхолєтов Володимир Васильович - майстер виробничого навчання за професією "Водій автотранспортних засобів";

Слюнько Іван Федорович - майстер виробничого навчання за професією "Водій автотранспортних засобів";

Пеньок Ірина Павлівна - методист з профорієнтаційної роботи, вчитель та майстер виробничого навчання першої категорії за професією "Швачка. Кравець";

Юревич Наталія Федорівна - вчитель та майстер виробничого навчання першої категорії за професією «Кухар»;

Клименко Ганна Василівна - спеціаліст, майстер виробничого навчання за професією "Кухар";

Васюк Світлана Георгіївна - старший вчитель та майстер виробничого навчання вищої категорії за професією "Оператор комп'ютерного набору";

Черницька Ірина Петрівна - вчитель та майстер виробничого навчання першої категорії за професією "Оператор комп'ютерного набору";

Сімохіна Катерина Володимирівна - вчитель та майстер виробничого навчання другої категорії за професією "Оператор комп'ютерного набору";

Кіяниця Ірина Віталіївна - спеціаліст, вчитель та майстер виробничого навчання за професією "Оператор комп'ютерного набору";

Маслай Вадим Сергійович - спеціаліст, вчитель та майстер виробничого навчання за професією " Водій автотранспортних засобів ".

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi